ujedrnianie skory

Zachwycaj w święta. Błyszcz w Sylwestra. Ujędrnianie skóry Skinbooster

Grudzień to czas, w którym nie tylko kupujemy prezenty i przygotowujemy się do świąt, ale i ten, który powinniśmy poświęcić na zadbanie o swoje ciało. Przygotowania do świąt i Sylwestra warto rozpocząć jak najwcześniej i już na początku grudnia zacząć intensywną regenerację. Zabiegi medycyny estetycznej pomogą ujędrnić skórę i pozbyć się oznak zmęczenia, które na pewno doskwierają nam w szale świątecznych przygotowań. Jaki jest skuteczny sposób na ujędrnienie skóry twarzy? Pora poznać Skinbooster i cieszyć się piękną skórą!

Jędrna skóra od zaraz

Jędrna i elastyczna skóra to warunek pięknego i młodego wyglądu. Niestety wraz z wiekiem skóra, szczególnie w newralgicznych miejscach podlega procesom starzenia. Oznacza to dla niej, że wiotczeje, traci swoją elastyczność, jędrność, nawilżenie. Aby ją odbudować niezbędna jest nie tylko odpowiednia pielęgnacja na co dzień, ale i specjalistyczne zabiegi. Do takich zaliczyć można Skinbooster, który pomoże odbudować skórę na obszarze całego ciała i poprawi jej kondycję. Zabiegi z wykorzystaniem preparatu Skinbooster wykonywane są przede wszystkim na twarzy, szyi, dekolcie, wewnętrznej powierzchni ramion, ud, grzbietów dłoni, piersi, brzucha. Efekty ujędrniania skóry ze Skinbooster zachwycą każdą panią i pozwolą na osiągnięcie natychmiastowych rezultatów. To, dlatego Allurestetique Clinic poleca rewitalizacje skóry Skinbooster przed ważnymi wydarzeniami takimi jak bal sylwestrowy, wesele czy uroczysta kolacja wigilijna. Dzięki zabiegowi nie będzie potrzebować się mocno kryjącego makijażu, a cera sama będzie lśnić i promienieć.

Czym jest Skinbooster?

Preparaty Skinbooster są usieciowanymi wypełniaczami kwasu hialuronowego. Posiadają one specjalne zdolności wiązania wody, a przez to przyczyniają się do większego uwodnienia skóry i aktywują fibroblasty do wytwarzania młodych włókien kolagenowych. W praktyce oznacza to, że skóra zyskuje napięcie, jędrność i większą gęstość. To jednak nie koniec zalet zabiegu na rewitalizację skóry. Dodatkowo poprawia on kolory naskórka i spłyca drobne zmarszczki. Zabieg daje długotrwałe efekty, którymi można cieszyć się nawet do 12 miesięcy.

Na czym polega ujędrnianie skóry?

Pierwszym krokiem rewitalizacji skóry z pomocą Skinbooster jest konsultacja ze specjalistą kliniki Allurestetique Clinic. Wykluczy on przeciwwskazania i oceni, jakich efektów można spodziewać się po zabiegu. Bezpośrednio przed nim pacjentce zostaje podane znieczulenie w postaci kremu z lidokainą, które ma niwelować drobny dyskomfort. Sam zabieg polega na iniekcji, czyli wstrzyknięciu preparatu, w leczone miejsce za pomocą cienkiej igły. W czasie podawania kwasu hialuronowego, a także kilka minut po nim miejsce objęte iniekcją jest delikatnie masowane. Cała procedura nie jest inwazyjna, a do codziennych zajęć można wrócić bezpośrednio po zabiegu. Jedynymi efektami ubocznymi mogą być drobne siniaczki w miejscu wstrzyknięcia kwasu, które jednak łatwo ukryć pod delikatnym makijażem. Zaczerwienienia i obrzęki znikają do 24 godzin, a czas ten można przyspieszyć wykonując delikatne masaże w okolicy zabiegowej.

Piękna na święta ze Skinbooster

Rewitalizacja skóry ze Skinbooster to idealny zabieg przed świętami i sylwestrem. Osiągnięte efekty pozwolą błyszczeć w tych najważniejszych dniach w roku i to nawet bez mocnego makijażu. Preparaty Skinbooster nie tylko ujędrniają skórę, ale także pozwalają usunąć blizny potrądzikowe, fotouszkodzenia skóry, niwelują wiotki i odwodniony naskórek czy drobne zmarszczki. Aby skorzystać z zabiegu odnowy skóry Skinbooster, wystarczy umówić się na wizytę w Allurestetique Clinic. Na zabieg zdecydować mogą się panie w każdym wieku. Jest on bezpieczny, bezbolesny i małoinwazyjny. Rekonwalescencja praktycznie nie jest potrzebna i ogranicza się do przestrzegania kilku podstawowych zasad, takich jak unikanie intensywnego wysiłku, sauny, gorących kąpieli, chronienie skóry przed słońcem, nawadnianie organizmu. O szczegółach zabiegu Skinbooster można porozmawiać ze specjalistami Allurestetique Clinic w Konstantynowie Łódzkim.