Profesjonalizm

Nasze usługi bazują na sprawdzonych preparatach najwyższej jakości oraz nowoczesnych i skutecznych technikach z zakresu medycyny estetycznej, które, stosowane w pełnej sterylności, przynoszą zadowalające i trwałe efekty. Zespół certyfikowanych specjalistów, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją, dba o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów, korzystając z produktów uznanych na całym świecie marek, takich jak:

  • Restylane
  • Arthrex
  • Ultraformer

Dr Ewa Duda oraz Liliana Szlagowska wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. Mają wieloletnie doświadczenie w zabiegach mezoterapii, modelowania ciała i twarzy, liftingu, powiększania ust czy terapii botoksem tudzież osoczem bogatopłytkowym. Nasz profesjonalizm i dbałość o środowisko oraz dobro pacjenta sprawiają, że w naszej klinice można poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Bezpieczeństwo

W atmosferze spokoju, komfortu i dyskrecji oferujemy profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, które modelują ciało i podkreślają naturalne piękno pacjenta.  Nasi certyfikowani specjaliści dostosowują terapie do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów.

Leczenie z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej dostosowujemy do oczekiwań i możliwości naszych pacjentów. Preparaty i urządzenia sprawdzonych marek, stosowane w sterylnych warunkach, pozwalają osiągnąć naturalne, a zarazem zadowalające efekty pozabiegowe.

Nasz zespół dba o to, aby metamorfoza pacjentów przebiegała  bezproblemowo, a okres rekonwalescencji trwał jak najkrócej. Naszym celem nadrzędnym jest dobro, zdrowie i zadowolenie pacjenta.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!